Vila Maria

720 termínů
od 10 957 Kč

Vila Maria

4 druhy stravy

Letecky

Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Adult Only

1334 termínů
od 22 990 Kč

Mayor La Grotta Verde Grand Resort - Adult Only

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Vzhledem ke své poloze je výborným výchozím bodem pro výlety po celém ostrově. Vyberte si některý a poznejte ostrov ze všech stran. Hezké letovisko leží v západní části ostrova, kde se kopcovitá krajina zvedá přímo z moře. Okolí, pokryté zelení láká k večerním procházkám. Výlety, koupání,slunění a sportování s celou rodinou, to je přece pěkná dovolená, na kterou se vzpomíná.

Agios Gordios - dovolená na ostrově Korfu

Příjemné malé letovisko Agios Gordios leží v západní části ostrova, kde se kopcovitá krajina zvedá přímo z moře. Okolní kopečky jsou pokryté zelení a lákají tak k pěším procházkám.V městečku najdete mimo barů a taveren obchůdky, kde se dá koupit i nějaký suvenýr pro své známé a přátele. Agios Gordios je také vzhledem ke své poloze výborným výchozím bodem pro výlety po celém ostrově.

Agios Gordios - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Agios Gordios je vzhledem ke své poloze výborným výchozím bodem pro výlety po celém ostrově. Využijte lodního výletu s piknikem, do vodního světa,nebo navštivte řecký večer s hudbou a tancem. Výlety, koupání a sportování, to je dovolená s dětmi. Nebudete se nudit!

Agios Gordios - ubytování a strava na ostrově Korfu

Ubytování v dobře vybavených pohodlných hotelech. A strava v Agios Gordios? Kuchyně na Korfu patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody. Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Agios Gordios - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev (dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut, dítě a 1 rodič, slevy pro skupiny). Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Agios Georgios včas.

Agios Gordios - pláže a koupání na ostrově Korfu

Menší letovisko Agios Gordios zůstává příjemným místem pro letní dovolenou. Využít můžete písečno-oblázkové pláže, na které jsou přichystány slunečníky a lehátka. Vstup do moře je přes píšečno-oblázkový podklad. Příjemné prostředí doplňuje okolní kopcovitá krajina.

Řecko - Korfu - Agios-Gordios - last minute
Řecko - Korfu - Agios-Gordios - last minute
Řecko - Korfu - Agios-Gordios - last minute
Řecko - Korfu - Agios-Gordios - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus