Mikelis

130 termínů
od 6 653 Kč

Mikelis

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Agios Stefanos západ je poklidné a velmi příjemné letovisko, kde však naleznete veškerou potřebnou vybavenost. Je zde dostatečný výběr taveren a restaurací, plno obchůdků se suvenýry, módními doplňky i šperky. Co zde naopak nenajdete, jsou hlučné diskotéky a rušný noční život.

Agios Stefanos - dovolená na ostrově Korfu

Neobyčejně půvabná původní rybářská vesnice je vystavěna u přírodní zátoky, chráněna okolními vysokými skalami a skýtá tak klid, pohodlí a přitom veškerý komfort pro pohodovou dovolenou. Pláž v Agios Stefanos patří jednoznačně k nejkrásnějším na Korfu. Je opravdu široká, pokrytá jemným světle žlutým pískem. Vstup do vody je pozvolný a vhodný i pro malé děti a neplavce.

Agios Stefanos - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Středisko je ideální především pro rodiny s dětmi i páry všeho věku, upřednostňující relaxaci a uvolněnou atmosféru, která jim dovolí alespoň na chvíli se vymanit ze stresu, hluku a spěchu všedních dní. Agios Stefanos má poklidnou až ospalou atmosféru. Za hlučnými diskotékami a nočním životem by bylo potřeba jet do některého sousedního letoviska. Agios Stefanos je také vynikajícím výchozím bodem pro nejrůznější výlety do okolí i po celém Korfu. Např. Kaňon lásky na Cap Drake, malé městečko Kasiopi, nebo průjezd horami směrem k hlavnímu městu Kerkiře, který opravdu stojí za projetí. Dále je to Paleokastritsa se starobylým hradem. V přístavu Agios Stefanos kotví malé bárky a jachty. Je možné si zapůjčit motorový člun.

Agios Stefanos - ubytování a strava na ostrově Korfu

Studia, apartmány ve vilce nebo v hotelu. Záleží na Vás co si vyberete.Všude naleznete potřebnou vybavenost. Místní kuchyně je rozmanitá s velkým podílem zeleniny a různých bylinek. Různé druhy masa, omáčka stifado, hovězí maso, makarony, kořeněná omáčka. Oblíbeným dezertem je řecký jogurt zalitý tymiánovým medem a posypaný vlašskými ořechy. Na zapití pivo, nebo vynikající víno.

Agios Stefanos - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Rozhodli jste se jet podívat do Agios Stefanos na Korfu? Navštivte nás, velice ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Agios Stefanos - pláže a koupání na ostrově Korfu

Středisko Agios Stefanos je orientované hlavně pro rodiny s dětmi, které upřednostní příjemné prostředí jemně světlé písečné pláže. Vstup do vody je pozvolný, ideální pro neplavce a menší děti. Pro větší pohodlí jsou na pláži k zapůjčení lehátka a slunečníky.

Řecko - Korfu - Agios-Stefanos - last minute
Řecko - Korfu - Agios-Stefanos - last minute
Řecko - Korfu - Agios-Stefanos - last minute
Řecko - Korfu - Agios-Stefanos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus