Lido Corfu Sun

267 termínů
od 8 866 Kč

Lido Corfu Sun

All inclusive

Letecky

Potamaki Beach

296 termínů
od 13 500 Kč

Potamaki Beach

3 druhy stravy

Letecky

Belvedere

120 termínů
od 18 090 Kč

Belvedere

All inclusive

Letecky

Aeolos Beach Resort

133 termínů
od 19 920 Kč

Aeolos Beach Resort

All inclusive

Letecky

Primasol Louis Ionian Sun

120 termínů
od 20 090 Kč

Primasol Louis Ionian Sun

All inclusive

Letecky

Angsana Corfu

117 termínů
od 21 915 Kč

Angsana Corfu

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Benitses bylo původně zaměřeno na rybolov, který byl i hlavním příjmem místních obyvatel. Dnes je jedním z neoblíbenějších letovisek na ostrově. V klidu si zde vychutnáte slunění a koupání a můžete zde samozřejmě provozovat různé vodní sporty. S hlavním městem Benitses spojují autobusové linky.

Benitses - dovolená na ostrově Korfu

Původně malá rybářská osada, nyní místo velmi bouřlivého nočního života v místních barech a restauracích. Oblázková pláž podél celého letoviska s pozvolným vstupem do vody. Za jasného počasí uvidíte pobřeží Albánie a části pevninského Řecka. Okolí Benitses je vhodné pro potápění a šnorchlování. Ze zdejšího malého přístavu se můžete vydat člunem třeba do hlavního města Kerkyry, nebo vypůjčeným autem poznávat ostrov sami.

Benitses - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Jen pár km od Benitses bělostný zámeček císařovny Sissy Achileion. Jeho prohlídka spolu s návštěvou místní likérky je příjemně strávené odpoledne. Na okraji letoviska se nachází Muzeum mušlí, které stojí za to navštívit – budete překvapeni velikostí a barevností některých exponátů, jsou zde vystaveny také vycpané ryby a další unikátní živočichové. Benitses je vhodné místo k poznání celého ostrova Korfu.

Benitses - ubytování a strava na ostrově Korfu

Benitses se rozrostlo v letovisko s velkými možnostmi ubytování. Najdete zde jak studia, tak velké luxusní hotely. A strava v Benitses? Kuchyně na Korfu patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody. Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Benitses - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Benitses včas. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev (dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut, dítě a 1 rodič, slevy pro skupiny).

Benitses - pláže a koupání na ostrově Korfu

Benitses dominuje svou krásnou oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do moře a krásně azurovým mořem. Na pláži si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky. Příjemné jsou také procházky podél pláže s návštěvou místních barů

Řecko - Korfu - Benitses - last minute
Řecko - Korfu - Benitses - last minute
Řecko - Korfu - Benitses - last minute
Řecko - Korfu - Benitses - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus