Ithea Suites

51 termínů
od 15 951 Kč

Ithea Suites

All inclusive

Letecky

Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa - Adults Only

988 termínů
od 20 700 Kč

Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa - Adults Only

3 druhy stravy

Letecky

LTI Grand Hotel Glyfada

41 termínů
od 22 280 Kč

LTI Grand Hotel Glyfada

Polopenze

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Pro náročné klienty je zde letovisko Glyfada, ležící na západním pobřeží ostrova. Nádherné scenérie a písečné pláže, sportovní aktivity a možnost výletů po ostrově autobusem nebo lodí. Můžete navštívit jeden z největších vodních parků v Evropě anebo se zúčastnit Řeckého večera s řeckou hudbou a ukázkou řeckých tanců.

Glyfada - dovolená na ostrově Korfu

Mondénní letovisko pro náročné klienty ležící přímo u pláže je obklopené zelenými svahy. Je zde možnost mnoha sportovních aktivit a výletů po ostrově.

Glyfada - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Vyhraďte si jeden den a udělejte si výlet po ostrově, nebo do vodního světa a poznávejte Korfu ze všech stran. Koupání a pláže jsou zde nádherné. Pro děti je zde dětský koutek a bazén. Pro ty větší nemotorové sporty (kanoe, windsurfing, šlapadla), kousek dál golfové hřiště.

Glyfada - ubytování a strava na ostrově Korfu

Hotelový areál tvoří uzavřené letovisko. Nádherné scenérie a písečná pláž Vás uchvátí. A strava v Glyfadě? Kuchyně na Korfu patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody. Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Glyfada - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Glyfadě včas. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev (dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut, dítě a 1 rodič, slevy pro skupiny).

Glyfada - pláže a koupání na ostrově Korfu

Krásné menší letovisko Glyfada se nachází blízko Pelekasu, a se svou žlutavě písečnou pláží se stává oblíbeným centrem pro odpočinkovou dovolenou. Vstup do moře je pozvolný. Na pláži naleznete lehátka a slunečníky. Obě konce pláže ohraničují útesy, kde je vstup do vody přes skalní výběžky.

Řecko - Korfu - Glyfada - last minute
Řecko - Korfu - Glyfada - last minute
Řecko - Korfu - Glyfada - last minute
Řecko - Korfu - Glyfada - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus