Louis Corcyra Beach

147 termínů
od 11 643 Kč

Louis Corcyra Beach

All inclusive

Letecky

Govino Bay

84 termínů
od 12 262 Kč

Govino Bay

3 druhy stravy

Letecky

Artistico Boutique

28 termínů
od 13 162 Kč

Artistico Boutique

Polopenze

Letecky

Kontokali Bay

516 termínů
od 14 167 Kč

Kontokali Bay

3 druhy stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Gouvia se rozprostírá na východě ostrova Korfu asi 8 km od hlavního města Kerkira, kam se lze dostat pravidelnou autobusovou linkou. V okolí je mnoho dalších jak písčitých tak oblázkových pláží. Místní komunikace jsou lemovány spoustou obchůdků, taveren a barů, kam lze vyrazit za nákupy a nebo zábavou.

Gouvia - dovolená na ostrově Korfu

Gouvia - živé přímořské letovisko, které vyrostlo v místech původní benátské loděnice. Malebný záliv Gouvia Bay se stejnojmennou oblázkovou pláží láká během horkých letních dní k osvěžení. V okolí je mnoho dalších jak písčitých tak oblázkových pláží. Krajina okolo doslova vybízí k procházkám do okolí. Např. do místního přístavu nebo směrem na jih do nedalekého střediska Kontokali, jehož pláže byly oceněny modrou vlajkou EU.

Gouvia - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Díky své poloze je ideální pro strávení dovolené také na podzim, kdy je moře ještě teplé. V Gouvii je menší jachetní přístav a centrum s nákupními a zábavními možnostmi. Do vedlejšího rušného střediska Dasia a Ipsos nebo do hlavního města se pohodlně dostanete autem. Pokud vás omrzí lenošení na zdejších plážích, můžete si pobyt zpříjemnit výletem po ostrově nebo návštěvou místních taveren a barů.

Gouvia - ubytování a strava na ostrově Korfu

Vybrat si můžete mezi luxusním, nebo standardním hotelem či bungalovy. Vše je komfortně vybavené. Místní kuchyně je rozmanitá s velkým podílem zeleniny a různých bylinek. Různé druhy masa, omáčka stifado, hovězí maso, makarony, kořeněná omáčka. Oblíbeným dezertem je řecký jogurt zalitý tymiánovým medem a posypaný vlašskými ořechy. Na zapití pivo, nebo vynikající víno.

Gouvia - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Rozhodli jste se jet podívat do Gouvia na Korfu? Navštivte nás, velice ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Gouvia - pláže a koupání na ostrově Korfu

Přímořské letovisko Gouvia leží blízko letoviska Dassie na Korfu. Pláže v letovisku Gouvia jsou ohraničené místním přístavem. Pláže jsou menší a užší, písečné nebo oblázkové, místy propojené betonovými moly. Lehátka a slunečníky jsou na těchto plážích k dispozici. Vstup je strmější blízko přístavu, na upravovaných hotelových plážích je převážně pozvolný.

Řecko - Korfu - Gouvia - last minute
Řecko - Korfu - Gouvia - last minute
Řecko - Korfu - Gouvia - last minute
Řecko - Korfu - Gouvia - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus