Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kassiopi – jedno z nejstarších míst na ostrově Korfu, kde je stále na co se dívat a co objevovat. Usadil se zde Nero, Cicero i Benátčané. Krásné turistické středisko leží na severovýchodě ostrova Korfu mezi dvěma poloostrovy.

Kassiopi - dovolená na ostrově Korfu

Kasiopi si zachovává svou původní atmosféru rybářské vesničky a to hlavně díky zdejším obyvatelům, z nichž někteří se dodnes živí rybolovem. Najdete zde převážně klasickou řeckou zástavbu nízkých domků. Na hlavní ulici městečka, která vede kolem přístavu najdete dostatek obchůdků, taveren, barů a restaurací. Turista zde najde vše, co potřebuje k příjemnému odpočinku. Oblázková pláž vyniká rovným povrchem, čistou a mělkou vodou a leží mimo rušné silnice, je vhodná i pro děti.

Kassiopi - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

V okolí je několik malých oblázkových pláží, které jsou ukryty mezi skalami, takže poskytují dostatek soukromí. Na horizontu se tyčí hora Pantokrator, nejvyšší vrchol Korfu, obklopena zelenými kopci s olivovníky, citrusy a vinnou révou a na druhé straně pobřežím Albanie. Kolem přístavu najdete dostatek obchůdků, taveren, barů a restaurací. Kassiopi nabízí řadu sportovního vyžití a vodních radovánek. Až se budete nudit, vyberte si některý z nabízených výletů.Na př.okruh ostrovem, noční Korfu, nebo výlet lodí s proskleným dnem.Všechny se Vám budou líbit.

Kassiopi - ubytování a strava na ostrově Korfu

Ubytování se vším pohodlím. Nebude Vám nic chybět. Místní kuchyně je rozmanitá s velkým podílem zeleniny a různých bylinek. Různé druhy masa, omáčka stifado, hovězí maso, makarony, kořeněná omáčka. Oblíbeným dezertem je řecký jogurt zalitý tymiánovým medem a posypaný vlašskými ořechy. Na zapití pivo, nebo vynikající víno.

Kassiopi - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Rozhodli jste se jet podívat do Kassiopi na Korfu? Navštivte nás, velice ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Kassiopi - pláže a koupání na ostrově Korfu

Pláže na severně položeném letovisku Kassiopi jsou menší a oblázkovo-písečné. Největší pláž z nich je Pipitos Kassiopi, která je širší a přibližně 200 m dlouhá oblázkovo-písečná pláž. Na této pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Na severněji položenou pláž Kanoni Kassiopi je zhoršený přístup přes skaliska. Pláž Bataria Kassiopi leží na severním výběžku, pro turisty jsou nachystány slunečníky a lehátka.

Řecko - Korfu - Kassiopi - last minute
Řecko - Korfu - Kassiopi - last minute
Řecko - Korfu - Kassiopi - last minute
Řecko - Korfu - Kassiopi - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus