Daskalos

138 termínů
od 7 225 Kč

Daskalos

Bez stravy

Letecky

Ekati Mare Boutique

113 termínů
od 9 933 Kč

Ekati Mare Boutique

Snídaně

Letecky

Lefkimi

555 termínů
od 12 190 Kč

Lefkimi

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Olympion Village

204 termínů
od 12 690 Kč

Olympion Village

Polopenze

Letecky

Mayor Capo di Corfu

2420 termínů
od 13 245 Kč

Mayor Capo di Corfu

Polopenze, All inclusive

Letecky

Ionian Sea View

321 termínů
od 13 890 Kč

Ionian Sea View

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Kavos leží na jihovýchodním pobřeží ostrova. Má písečnou pláž. Doporučujeme všem, kdož chtějí prožít dovolenou v rytmu hlasité hudby.Kavos je plný barů a diskoték, které uvítá především mládež. Chcete se pokochat krásami a historií ostrova? Vyberte si některý z nabízených výletů. Mezi nimi je i plavba do Albanie.

Kavos - dovolená na ostrově Korfu

Na jihovýchodním pobřeží ostrova s písčitou pláží, leží velmi živé letovisko Kavos. Je plné kaváren, barů a diskoték. Ideální volba pro mladé, kteří chtějí prožít dovolenou v rytmu hlasité hudby. Ale i mladí se mohou pokochat krásami a historií ostrova v rámci některého z výletů.Nabízí se nejen výlet autobusem, je tu i lodní výlet podél pobřeží, nebo do Aqualandu – komplex plný skluzavek, tobogánů, a nafukovacích atrakcí pro děti i dospělé. Je zde dokonce plavba do Albanie.

Kavos - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Děti zde najdou dětský bazén a dětská hřiště. Velcí mohou vybrat některý z výletů po ostrově, nebo výlet lodí do jeskyní na jihu ostrova. Oživte si poznatky z historie, které jste již zapomněli. Nudit se s dětmi určitě nebudete.

Kavos - ubytování a strava na ostrově Korfu

Ubytování nedaleko pláže, v komplexu několika budov v mírném svahu v apartmánech a studiích, připomínající vesničku. Kuchyně v Kavosu patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody.Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Kavos - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Kavosu včas. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev(dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut, dítě a 1 rodič, slevy pro skupiny).

Kavos - pláže a koupání na ostrově Korfu

Nádherné prostředí písečné pláže na Kavos přitahuje velké množství turistů. Zvláště oblíbeným se letovisko stalo pro svou dlouho a širokou písečnou pláž. Na pláži naleznete k zapůjčení lehátka a slunečníky. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro rodiny s dětmi.

Řecko - Korfu - Kavos - last minute
Řecko - Korfu - Kavos - last minute
Řecko - Korfu - Kavos - last minute
Řecko - Korfu - Kavos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus