?php include('../_microsites/spolecne.php'); ?> KORFU LAST MINUTE - LIAPADES

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Liapades - menší letovisko na severozápadním pobřeží ostrova. Skalnaté pobřeží je vhodné pro milovníky potápění. Pláž je oblázková a moře průzračné. Jeden den můžete věnovat poznávání ostrova a jeho historii. Vydejte se na Okruh ostrovem, nebo lodní výlet po západním pobřeží, nebo do nedaleké Albanie. Všechny nabízené výlety jsou zajímavé.

Liapades - dovolená na ostrově Korfu

Na severozápadním pobřeží ostrova leží malebná starobylá vesnice Liapades. Skalnaté pobřeží letoviska je lemováno cypřiši a olivovníky a je vhodné pro milovníky potápění. Až budete mít dost relaxace a koupání, vydejte se na některý z výletů. Nabízí se jich několik. Lodní výlet po západním pobřeží, výlet do nedaleké Albanie, nebo okruh ostrovem. Všechny výlety jsou zajímavé.

Liapades - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Zabavit se můžete nejen koupáním a sluněním, ale o vodními sporty. Procházkou se dostanete na několik divokých pláží. Večer v nedalekém centru vyberete nějaký suvenýr pro své známé a přátele a zároveň můžete posedět u sklenky vína. Věnujte jeden den poznání a kultuře a jeďte na výlet po ostrově, nebo lodí podél pobřeží. To vše je dovolená s dětmi.

Liapades - ubytování a strava na ostrově Korfu

Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort. Kuchyně v Liapades patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody. Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Liapades - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Liapades včas. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev(dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut, s rodinou k moři, akce tři k moři).

Liapades - pláže a koupání na ostrově Korfu

Menší letovisko Liapades Vás uvítá krásnou oblázkovou pláží s azurově zbarvenou hladinou moře. Příjemnou atmosféru navodí plážový servis, který provozují místní obyvatelé. Vstup do moře se mírně svažuje. Pro vstup je lepší použít boty do vody.

Řecko - Korfu - Liapades - last minute
Řecko - Korfu - Liapades - last minute
Řecko - Korfu - Liapades - last minute
Řecko - Korfu - Liapades - last minute
-->
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus