Messonghi Beach

150 termínů
od 14 917 Kč

Messonghi Beach

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Messonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Písčitooblázková pláž s pozovolným vstupem do moře je ideální pro rodiny s dětmi. Naleznete zde nabídku vodních sportů i pravidelné spojení s hlavním městem. Je zde i nabídka výletů k poznání památek i historie ostrova. Je zde vše, co potřebujete ke strávení pěkné dovolené.

Messonghi - dovolená na ostrově Korfu

Na zádním pobřeží u ústí řeky Messonghi leží živé a rušné letovisko téhož jména. Pokud sem půjdete na večerní procházku, čeká vás tu impozantní západ slunce a v noci pak bizarní pohled na obrovský zářící měsíc. Ve den se odtud dá dohlédnout až na řecké pobřeží a břehy Albánie. Dovolená je také trocha sportování. Užijete dostatek vodních sportů.

Messonghi - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Nedaleko je písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do vody. Voda je zde klidná a ocení ji jak děti, tak příznivci vodních sportů (šlapadla, paragliding, potápění). Měli byste se rozhlédnout a poznat nejen nejbližší okolí, ale i kus kultury a historie ostrova. Některý z nabízených výletů Vás jistě osloví. Na př.výlet lodí do Modré laguny – místo, kde Řekové sváděli námořní bitvy, nebo okruh ostrovem, výlet do jeskyně na jihu ostrova atd. Užívejte si dovolené se svými dětmi, nebudete litovat!

Messonghi - ubytování a strava na ostrově Korfu

Ubytování v příjemně zařízených apartmánech a studiích s kuchyňským koutem. A strava? Buďto vlastní výroba, nebo návštěva restaurace či taverny. Kuchyně v Messonghi patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody.Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Messonghi - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Messonghi včas. Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev(dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut).

Messonghi - pláže a koupání na ostrově Korfu

Oblast Messonghi je ideální pro rodinnou dovolenou. Pláže jsou písečné s oblázky, společně s plážovým servisem. Vstup do moře je pozvolný. Pro občerstvení si můžete zajít do plážového baru či restaurace. Pláž v Messonghi se táhne přibližně 800 m podél pobřeží, v některých úsecích je užší.

Řecko - Morfu - Messonghi - last minute
Řecko - Morfu - Messonghi - last minute
Řecko - Morfu - Messonghi - last minute
Řecko - Morfu - Messonghi - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus