Akrotiri Beach

111 termínů
od 13 283 Kč

Akrotiri Beach

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Toto místo je tajemné, propletené historií.Zde se zastavil Odysseus na své dlouhé cestě, piráti se snažili několikrát toto místo napadnout, ale díky Andělskému hradu se celý ostrov zachránil.Je zde moře kopců a tím pádem moře krásných výhledů. Celé pobřeží je plné malých pláží a mořských jeskyní.

Paleokastritsa - dovolená na ostrově Korfu

Vypůjčete si lodičku, nebo šlapadlo a jeďte se podívat kolem pobřeží na maličké pláže a mořské jeskyně, kde si každý může najít svůj klid a pohodu. Je zde také ideální prostředí pro potápěče.Díky skalám, které obklopují Paleokastritsu, je zde ukryto množství mořských živočichů.

Paleokastritsa - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Přímo nad centrální pláží se nachází mužský klášter. V 18. století byl přestavěn. Můžete si tu prohlédnout zajímavou zvonici nebo navštívit malé muzeum v areálu kláštera. Tam najdete především umělecké a náboženské předměty, byzantské ikony, obrazy, mnišská roucha, ale také velrybí kosti či předměty používané na výrobu vína a olivového oleje. Zahrady pak poskytují krásný výhled na záliv a moře. Až budete nabaženi koupáním a sluněním, vyberte si některý z nabízených výletů. Např. okruh ostrovem, noční Korfu, nebo výlet lodí s proskleným dnem. Všechny se Vám budou líbit.

Paleokastritsa - ubytování a strava na ostrově Korfu

Rodinné hotely s dobrými službami. Místní kuchyně je rozmanitá s velkým podílem zeleniny a různých bylinek. Různé druhy masa, omáčka stifado, hovězí maso, makarony, kořeněná omáčka. Oblíbeným dezertem je řecký jogurt zalitý tymiánovým medem a posypaný vlašskými ořechy. Na zapití pivo, nebo vynikající víno.

Paleokastritsa - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Rozhodli jste se jet podívat do Paleokastritsi na Korfu? Navštivte nás, velice ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Agios Georgios - jih - pláže a koupání na ostrově Korfu

Přímořské městečké Paleokastritsa nabízí pro letní dovolenou krásné písečno-oblázkové pláže. Spodní pláž je větší a široká, ideální pro rodiny s dětmi. Další pláže podél pobřeží jsou úžší a místy skalnaté. Lehátka a slunečníky jsou na hlavní pláži.

Řecko - Korfu - Paleokastritsa - last minute
Řecko - Korfu - Paleokastritsa - last minute
Řecko - Korfu - Paleokastritsa - last minute
Řecko - Korfu - Paleokastritsa - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus