Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Typická řecká vesnička ležící na kopci, vhodná pro milovníky turistiky. Příjemná vesnička s tavernami v olivovém háji si zachovala původní historickou atmosféru. V Pelekasu je také akvapark a k další možnosti vyžití se pak nabízí třeba golf či vyjížďky na koních. Vyberte si některý z nabízených příjemných výletů a jeďte poznávat ostrov s jeho historií a památkami. Budete nadšeni ať výletem autobusem, nebo lodí. Všechny jsou zajímavé.

Pelekas - dovolená na ostrově Korfu

Vesnička známá pěkným panoramatickým výhledem na moře se nachází se na kopci. Má písčité pláže a nabídku vodních sportů, pohody a klidu. Pelekas si zachovalo původní historickou atmosféru typické řecké vesničky. 

Pelekas - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Pelekas nabízí řadu sportovních aktivit, které můžete využít zároveň s dětmi. V Pelekasu je také akvapark a další možností vyžití se pak nabízí třeba golf či vyjížďky na koních. Vyberte si některý z nabízených výletů a jeďte poznávat ostrov s jeho historií a památkami. Budete nadšeni ať výletem autobusem, nebo lodí. Všechny jsou zajímavé.

Pelekas - ubytování a strava na ostrově Korfu

Hotelový komplex je vybudován nad pěknou pláží a je obklopen upravenou zahradou. Kuchyně v Pelekasu patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody. Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Pelekas - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev (dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut). Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Pelekasu včas.

Pelekas - pláže a koupání na ostrově Korfu

Písečná pláž v letovisku Pelekas je ohranničená z obou stran skalisky. Vstup do azurového moře je pozvolný. Příjemnou atmosféra doplňují lehátka a slunečníky. Výlety si můžete udělat do blízkého okolí hlavní vesnice Pelekasu.

Řecko - Korfu - Pelekas - last minute
Řecko - Korfu - Pelekas - last minute
Řecko - Korfu - Pelekas - last minute
Řecko - Korfu - Pelekas - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus