Semeli

116 termínů
od 14 390 Kč

Semeli

Snídaně

Letecky

Roda Beach Resort & Spa

120 termínů
od 21 690 Kč

Roda Beach Resort & Spa

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Sidari

Roda leží na severu ostrova Korfu. Každý zde najde to, co se mu líbí. Pláž je písečná, s pozvolným vstupem do vody. Večery jsou vhodné k procházkám po starém benátském městě a zároveň k nákupu dárků, či k posezení u sklenky vína. Udělejte si výlet do večerního hlavního města!

Roda - dovolená na ostrově Korfu

Roda leží mezi oblíbeným Acharavi a Sidari. Je prostorná a klidná. Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vhodná pro rodiny s dětmi. Večer je vhodný k procházce, při které zároveň můžete posedět u sklenky vína a kochat se pohledem na Albanii. Také výlet do večerního hlavního města je zajímavý. Projděte se starým benátským městem a spojte tuto procházku nákupem suvenýrů.

Roda - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Koupání, slunění,sportování, výlety. To vše může obsahovat vaše dovolená v Rodě. Využijte přítomnosti svých dětí a vemte je také na výlet po ostrově. Navštivte Aqualand, jeden z nejlepších vodních parků v Evropě, nebo na výlet lodí s proskleným dnem, dále je možné shlédnout antické památky v nedaleké Albanii.

Roda - ubytování a strava na ostrově Korfu

Vilka nebo hotel s příjemnou atmosférou u pláže je vhodný pro ty, co vyhledávají klid a pohodu. Kuchyně v Rodě patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody.Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Roda - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Šetřete peníze a čas.Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev(dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut). Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Rodě včas.

Roda - pláže a koupání na ostrově Korfu

V letovisku Roda zůstávají písečno-oblázkové pláže užšími. Často jsou pláže na Rodě spojené s betonovými moly. Lehátka a slunečníky jsou zajištěny. Plážový bar je v letní sezóně otevřen. Pro vstup do moře je lepší použít boty do vody.

Řecko - Korfu - Roda - last minute
Řecko - Korfu - Roda - last minute
Řecko - Korfu - Roda - last minute
Řecko - Korfu - Roda - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus