Angelina

155 termínů
od 7 606 Kč

Angelina

Polopenze

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Korfu

Letoviska na ostrově Korfu Agios Georgios - jih, Agios Georgios - sever, Agios Gordios, Agios Stefanos, Acharavi, Benitses, Dassia, Glyfada, Gouvia, Kassiopi, Kavos, Kerkira, Liapades, Mesonghi, Moraitika, Pelekas, Paleokastritsa, Roda, Sidari

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Korfu - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Oblast tvoří útesové pohoří s četnými zátokami. V Sidari je hezké náměstí s množstvím obchůdků, cukráren, kaváren, půjčoven aut. Je zde i vodní park pro děti i dospělé. Nabízí se i různé sportovní vyžití. Udělejte si pro změnu výlet třeba lodí s proskleným dnem, nebo po západním pobřeží, nebo k sousedům do Albanie. To všechno je dovolená.

Sidari - dovolená na ostrově Korfu

Letovisko Sidari leží v malebné mořské zátoce. Zelené kopce a zlatobílé skály vytvářejí romantickou kulisu. Původně rybářská vesnička nyní láká ty, co hledají živé středisko, vybavené sport bary s velkými plochými obrazovkami na sledování sportovních přenosů. Milovníci sportu si zde přijdou na své. Nabízí se totiž množství všech možných sportovních aktivit.

Sidari - dovolená s dětmi na ostrově Korfu

Milovníci aktivního sportu budou nadšeni. Najdou zde nepřeberné množství nejrůznějších vodních aktivit. Např. jízdu na člunu, potápění, vodní lyžování, ale i mnohé další tradiční i méně tradiční sporty. Pláže jsou zde tři a vstup do vody je pozvolný.Zvolte i některý z nabízených výletů. Všechny jsou zajímavé. Máte možnost poznat celý ostrov autobusem, nebo zvolit výlet lodí třeba do Aqualandu,jednoho z nejlepších vodních parků Evropy, či výlet na kulturou. Budete nadšeni dovolenou s dětmi v Sidari!

Sidari - ubytování a strava na ostrově Korfu

Ubytování ve výborně vybaveném hotelu a strava? Kuchyně v Sidari patří ke kuchyním jihoevropským. Základ tvoří saláty, zelenina, skopové a drůbeží maso, ryby, tzatziki, makarony se sekaným masem, zapečené brambory s vejcem a lilkem a mořské plody. Jako dezert se podává zmrzlina nebo pudink. Nezapomeňte na výborné víno a vynikající Metaxu.

Sidari - zájezdy se slevou na ostrov Korfu

Šetřete peníze a čas.Ochotně pro Vás vyhledáme některou ze slev(dětské slevy, slevy pro seniory, first a last minut, 7 za 6 dní). Neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou v Sidari včas.

Agios Georgios - jih - pláže a koupání na ostrově Korfu

Příjemné letovisko Sidari ukouzlí turisty svou krásnou písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře. Zvláště pro rodiny s dětmi je pláž v Sidari oblíbeným místem pro letní dovolenou. Pláž v Sidari je vybavená plážovým servisem a v blízkém okolí naleznete mnoho restaurací a barů.

Řecko - Korfu - Sidari - last minute
Řecko - Korfu - Sidari - last minute
Řecko - Korfu - Sidari - last minute
Řecko - Korfu - Sidari - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus